Služby

 

Proč využít služeb kvalitní překladatelské agentury?

Máte smlouvu v cizím jazyce a nevíte si s ní rady? Čeká Vás náročné jednání se zahraničním obchodním partnerem a máte pocit, že bez tlumočníka to nezvládnete? Potřebujete přeložit výroční zprávu, interní instrukci, dopis nebo soudní rozhodnutí? Dopsali jste diplomovou práci a zdá se Vám, že je nutná korektura? Bez ohledu na situaci či jazykovou kombinaci pro Vás máme profesionální a kvalitní řešení.

Víme, že Vaše podnikání je samo o sobě velmi komplexní a zcela jistě vyžaduje Vaši stoprocentní pozornost, bez ohledu na to, zda se nacházíte na čelních příčkách Czech TOP 100 nebo tam teprve směřujete. Možná obchodujete se zahraničím, podnikáte v oblasti bankovnictví, vedete rozvíjející se advokátní kancelář, zkoušíte štěstí na burze… A my? My překládáme. Společnost Překládáme s.r.o. je odborníkem na řešení v oblasti překladatelských a tlumočnických služeb. Spojte se s námi a ušetříte drahocenný čas, který budete moci věnovat své hlavní činnosti.

Kvalitní služby a zákazník AŽ na prvním místě.

Stejně jako Vy, i my garantujeme kvalitní, rychlé a cenově příznivé služby. Základem našeho podnikání jste Vy, zákazník, Vaše požadavky a přání. Veškeré Vámi dodané materiály jsou samozřejmě považovány za důvěrné a naši překladatelé jsou vázáni k zachování mlčenlivosti.