O nás

 

O společnosti Překládáme, s.r.o.

Společnost Překládáme, s.r.o. na trhu překladatelských a tlumočnických služeb působní v různých formách téměř deset let. Po celou dobu své existence usilujeme o postupný organický rozvoj, podložený zejména kvalitními a dostupnými službami. Zaměřujeme se odborné překlady – ekonomie, právo, mezinárodní obchod, energetika, aj. – které pro své zákazníky zpracováváme bez jakýchkoliv příplatků za odbornost.

Proč zákazníci využívají služeb společnosti Překládáme, s.r.o.?

Odbornost.

Naše společnost se zaměřuje na odborné překlady. Solidní znalost některého ze světových jazyků je stále běžnější. Naše společnost Vám však nabízí více, než jsou běžné znalosti. Naši překladatelé – interní či externí – jsou odborně vybaveni v nejrůznějších profesních odvětvích. Právě tyto odborné znalosti nám poskytují velmi zásadní komparativní výhodu na poli překladatelských a tlumočnických služeb.

Důvěrnost informací.

V dnešní době mají právě informace velmi vysokou cenu. Zakládáme si na dodržování těch nejvyšších standardů důvěrnosti a utajení v souvislosti s dokumenty našich zákazníků. Dodržování těchto standardů vyžadujeme od všech našich interních i externích spolupracovníků.

Dohodnuté termíny platí. Jinak platíme my.

Chápeme, že dohodnuté termíny u námi zajišťovaných služeb jsou pro Vás zcela zásadní. A stejně tak i pro nás. Pokud bychom snad nesplnili sjednaný termín, jsme plně připraveni nabídnout Vám odpovídající kompenzaci.

Velké projekty? Žádný problém.

Žádný projekt není moc malý, žádný projekt není příliš velký. Náš tým disponuje nepřebernými zkušenostmi v oblasti řízení rozsáhlých překladatelských projektů (z hlediska objemů i zajišťovaných jazykových kombinací). Věříme, že o svých kvalitách v blízké době přesvědčíme i Vás.