Ceny

 

Nadstandardní překlady za standardní ceny.

Děkujeme, že jste se rozhodli využít našich služeb. Máte zájem o naši základní cenovou nabídku pro překladatelské a tlumočnické služby, korektury a další související služby? Napište nám na info@prekladame.eu a my Vám ceník obratem zašleme. Kromě konkrétních cen bude dokument rovněž obsahovat přehledné, jasné a stručné vysvětlení všech nezbytných informací, které se týkají počítání/účtování našich služeb.

Co je dobré vědět před zadáním poptávky?

Ceny překladatelských služeb zpravidla závisí na několika skutečnostech. Dříve než Vám zpracujeme konkrétní cenovou nabídku, potřebujeme znát určité informace. Jedná se především o rozsah překladu, jazykovou kombinaci, termín dodání, formát zdrojového textu, možnost využití dřívějších textů/překladů, aj. Pro zadání základních informací využijte například náš kontaktní formulář, případně nás kontaktujte na emailu info@prekladame.eu. Naši pracovníci Vám obratem zašlou cenovou nabídku pro konkrétní překlad.

Za zkoušku nic nedáte.

Rádi Vás přesvědčíme o kvalitách našich služeb prostřednictvím zkušebního překladu, který pro Vás či Vaši společnost vyhotovíme zdarma.